Bramy przemysłowe GROS

Zapoznaj się z proponowanymi rozwiązaniami w zakresie bram przemysłowych firmy GROS

GROS Bramy segmentowe

Bramy przemysłowe GROS

Niezawodność, trwałość i bezpieczeństwo – to najważniejsze cechy bram przemysłowych marki Gros. Wybierając te produkty stawiają Państwo na sprawdzoną jakość i niezwykły komfort użytkowania. Wykonane bramy przemysłowe firmy GROS doskonale sprawdzą się m.in. w budynkach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej czy centrach logistycznych.

Brama segmentowa PRO 40mm

Wśród zalet bramy segmentowej PRO 40mm marki Gros można wymienić m.in.: bardzo solidną konstrukcję, bezpieczne użytkowanie i niezawodność w każdych warunkach. Model ten świetnie sprawdzi się w budynkach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej lub centrach logistycznych.

Brama przemysłowa aluminiowa PPA

Praktyczne rozwiązania, niezawodność i wytrzymałość to cechy przemysłowej bramy aluminiowej PPA. Model ten dostępny jest w 2 rodzajach (brama przeszklona i brama wentylacyjna). W zależności od wybranego rodzaju, brama ta doskonale sprawdzi się w takich miejscach jak warsztaty samochodowe, salony, myjnie, centra logistyczne czy garaże podziemne.

Brama przemysłowa dwuskrzydłowa PRESTO

Bramy dwuskrzydłowe to znane od wielu lat, sprawdzone i niezawodne rozwiązanie, które obecnie jest dostępne także w wyjątkowo estetycznej formie. Modele przemysłowe dwuskrzydłowe PRESTO marki Gros są idealnym wyjściem w sytuacjach, w których ze względu na warunki techniczne nie można zamontować bramy segmentowej czy rolowanej. To idealny wybór do wszelkiego rodzaju hal produkcyjnych, budynków przemysłowych czy budynków użyteczności publicznej.

Brama przemysłowa dwuskrzydłowa UNICO

Niezwykle trwała oraz estetyczna konstrukcja bramy przemysłowej dwuskrzydłowej UNICO znakomicie sprawdzi się w budynkach, w których ze względów technicznych nie można zamontować bramy rolowanej lub segmentowej. Model ten będzie idealnym uzupełnieniem wszelkiego rodzaju magazynów, hal produkcyjnych, montażowych czy budynków przemysłowych. Wygodna obsługa i niezawodne rozwiązania to gwarancja satysfakcji wieloletniego użytkowania bramy dwuskrzydłowej UNICO.

Bezpieczeństwo

Wiemy, jak ważne jest skuteczne zapobieganie wypadkom, dlatego też każda brama przemysłowa Gros wyposażona jest w niezawodne zabezpieczenia przed opadnięciem bramy w przypadku pęknięcia lin czy sprężyn. Dodatkowo można wyposażyć bramę w zabezpieczenia krawędziowe czy kurtyny optyczne.

Potrzebujesz pomocy w doborze?

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą w celu przygotowania najlepszej oferty która spełni Twoje wymagania i oczekiwania.

Proszę wybrać lub wpisać wartość

Kontakt

"DAMEL" Sebastian Kowalczyk
05-410 Józefów
ul. Sienkiewicza 18
NIP 532-169-56-98 , REGON 369321600

tel: +48 501 755 633
email: kontakt@bramy-napedy.com.pl

Projekt i wdrożenie al-tair.pl