Napędy do bram garażowych

W swojej ofercie posiadamy pełną ofertę automatyki do bram garażowych, zarówno przydomowych - posesyjnych jak i rozwiązania przemysłowe. Stosowane przez nas rozwiązania charakteryzuja się szerokim spektrum opcji i funkcjonalności, zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność. Trwałość zapewniają materiały o najwyższej jakości, stosowana elektronika zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości ustawień i konfiguracji.

Przykładowe modele napędów do bram garażowych

CAME VER

Powierzchnia bramy do 12 m²
Idealne rozwiązanie dla bram segmentowych i uchylnych do użytku w obiektach mieszkalnych

Rozwiązania dla potrzeb automatyzacji gotowe do natychmiastowego użytku. Systemy zasilane napięciem 24 V DC są gwarancją większego bezpieczeństwa i niezawodności. Prowadnice transmisyjne, łańcuchowe i pasowe, ciche i niezawodne, zewnętrzny system zwalniający z linką mocowany bezpośrednio do klamki/zamka bramy. Mocowanie automatyki bezpośrednio na szynie napędowej.

Szeroki zakres akcesoriów sterujących i zabezpieczających do uzupełnienia napędu.
Wszystkie modele są testowane zgodnie z parametrami obowiązujących przepisów.Dekoder kodu zmiennego z możliwością wczytania do 250 różnych użytkowników.

CAME VER
FAAC D 600

FAAC D 600

Napęd elektromechaniczny 24V do bram segmentowych lub podnoszonych ze sprężyną/siłownikiem,
przydomowych (D600-D700HS) i osiedlowych (D1000)

• D700HS (o dużej prędkości): do 12m/min. prędkość podwójna w porównaniu do napędów tradycyjnych
• Mechanizm przeciwwłamaniowy samoblokujący: nie wymaga dodatkowych blokad.
• Podwójnie stabilizowane odblokowanie (opatentowane).
• Mechanizm przeciw zgnieceniowy umożliwia instalację automatyki spełniającej wymogi dyrektyw europejskich. Nie wymaga krawędzi zabezpieczającej.
• Szybka, prosta instalacja dzięki wstępnie zainstalowanej szynie oraz instalacja automatyki bez narzędzi za pomocą złącza.
• Przekładnia łańcuchowa/paskowa.
• Regulowany ogranicznik prędkości z elektronicznym spowalnianiem.

NICE SPIN 11

Gotowy zestaw SPIN11 ERA FLOR zawierający wszystko co niezbędne do zautomatyzowania Twojej bramy. Zestaw można dowolnie rozbudowywać o dodatkowe akcesoria zwiększające komfort i bezpieczeństwo codziennego użytkowania bramy automatycznej, takie jak fotokomórki, dodatkowe oświetlenie etc. 

Zestaw  SPIN11 ERA FLOR z napędem paskowym polecany jest do bram garażowych o powierzchni do 8.0m² o wys. do 235 cm. Wyróżnia się bardzo cichą pracą i niezawodnością. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz posiada szereg funkcji, dzięki którym obsługa bramy garażowej jest wyjątkowo komfortowa.

NICE SPIN 11
BOTTICELLI 650

BOTTICELLI 650

Napędy elektromechaniczne z silnikiem 24V z Enkoderem do pracy Intensywnej (BOTTICELLI 650, 850) i bardzo intensywnej (BOTTICELLI 1250), przeznaczone do automatyzacji segmentowych bram garażowych. Nadają się do montażu w dowolnym kontekście, dzięki szerokiej gamie szyn prowadzących dostępnych w różnych długościach. Centrala sterująca VENERE D z wbudowanym 2-kanałowym odbiornikiem CLONIX64 z wyświetlaczem i portem komunikacyjnym U-Link.

W naszej ofercie znajdziesz produkty następujących firm

CAME
FAAC
BFT
NICE
MARANTEC

Szukasz napędu do swojej bramy?

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą w celu przygotowania najlepszej oferty która spełni Twoje wymagania i oczekiwania.

Proszę wybrać lub wpisać wartość

Kontakt

"DAMEL" Sebastian Kowalczyk
05-410 Józefów
ul. Sienkiewicza 18
NIP 532-169-56-98 , REGON 369321600

tel: +48 501 755 633
email: kontakt@bramy-napedy.com.pl

Projekt i wdrożenie al-tair.pl