Image

O naszej firmie - Historia firmy DAMEL

Firma DAMEL działa na Polskim rynku bram garażowych, rolet, żaluzji fasadowych, ogrodzeń oraz automatyki bramowej od prawie 20 lat.  Zdobyta wiedza  pozwala nam działać tak, aby naszym Klientom przynosić wymierne efekty oraz satysfakcję z korzystania z naszych usług. Naszym Klientom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wykonania inwestycji (bram garażowych, rolet, żaluzji fasadowych, napędów do bram, zapór drogowych, szlabanów itp.) od planowania i projektu poprzez zakup materiałów po wykonanie i montaż aż wreszcie stałą opiekę konserwacyjną. Każdy etap jest dla nas równie ważny. Jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy standard współpracy.

Nasza firma współpracowała i nadal współpracuje z wieloma instytucjami, firmami, a także z klientami indywidualnymi, których wysokim wymaganiom sprostała. Współpracujemy również z wieloma firmami budowlanym oraz bezpośrednio z deweloperami, dzięki czemu potrafimy zarządzać złożonymi i skomplikowanymi projektami.

Jako jedna z nielicznych firm z Warszawy i okolic posiadamy w swojej ofercie kilku renomowanych producentów bram i automatyki bramowej co pozwala Klientowi docelowemu wybrać dla siebie najbardziej dogodny produkt w jednym miejscu. Przez wiele lat współpracowaliśmy ze wszystkimi dostępnymi na polskim rynku dostawcami. Dziś w odpowiedzi na oczekiwania klientów wybraliśmy współpracę tylko z najlepszymi.

W obszarze bram garażowych i przemysłowych oraz automatyki bramowej jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm: WIŚNIOWSKI, GROS, FAAC, BFT, NICE, CAME,Marantec. Na życzenie jesteśmy w stanie dostarczyć artykuły również innych dostawców. Jako autoryzowany przedstawiciel producentów dysponujemy własnymi częściami zamiennymi, aby w razie potrzeby do minimum skrócić czas awarii bramy. Ponadto w razie zaistnienia kolizji np. uszkodzeniu bramy przez pojazd mechaniczny przygotowujemy niezbędne dokumenty do ubezpieczyciela wypłacającego odszkodowanie z polisy ubezpieczeniowej.

Firma specjalizuje się w zakresie dostawy i montażu, a następnie serwisu:

  • Bram przemysłowych
  • Bram garażowych
  • Bram rolowanych
  • Żaluzji fasadowych
  • Pergoli
  • Rolet aluminiowych
  • Wszelkiego rodzaju napędów do każdego rodzaju bram
  • Szlabanów

Firma DAMEL posiada bardzo duże doświadczenie zdobyte przez niespełna 20 lat swojej działalności. Posiadamy własne wykwalifikowane ekipy montażowe i serwisowe o wieloletnim doświadczeniu w branży. Nasza kadra pracownicza posiada stosowne kwalifikacje oraz uprawnienia w tym uprawnienia elektryczne. Nasi handlowcy chętnie dojadą na Inwestycję i profesjonalnie doradzą asortyment oraz zaproponują rozwiązania.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami budowlanymi, spółdzielniami, wspólnotami mieszkaniowymi zakładami przemysłowymi oraz instytucjami państwowymi świadcząc dla nich usługi montażowe oraz serwisowe.

Chcemy, aby nasza praca i jej wyniki przynosiły naszym Klientom jak najwięcej zadowolenia i satysfakcji z wyboru naszej oferty.

Kontakt

"DAMEL" Sebastian Kowalczyk
05-410 Józefów
ul. Sienkiewicza 18
NIP 532-169-56-98 , REGON 369321600

tel: +48 501 755 633
email: kontakt@bramy-napedy.com.pl

Projekt i wdrożenie al-tair.pl