Szlabany automatyczne

W swojej ofercie posiadamy pełną ofertę szlabanów oraz zapór drogowych, zarówno elektromechanicznych jak i hydraulicznych. Szlabany i zapory hydrauliczne charakteryzują się dużo wiekszą sprawnością niż rozwiązania elektromechaniczne. Stosowane przez nas rozwiązania charakteryzuja się szerokim spektrum opcji i funkcjonalności, zapewniają pełne bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność. Trwałość zapewniają materiały o najwyższej jakości, stosowana elektronika zapewnia praktycznie nieograniczone możliwości ustawień i konfiguracji.

Przykładowe modele szlabanów automatycznych

CAME GARD 8

Nowa koncepcja szlabanu automatycznego.
Nowy szlaban serii GARD spełnia wszystkie zalecenia nowych dyrektyw Unii Europejskiej zapisanych w Dyrektywie Maszynowej. Posiada modułową konstrukcję upraszczającą montaż oraz obsługę. Szlaban
dostępny jest w wersji 230 V A.C. oraz 24 V D.C. do intensywnej pracy.

Zalety:
• MODUŁOWOŚĆ: akcesoria sterujące i zabezpieczające są zintegrowane z obudową.
• LAMPA OSTRZEGAWCZA wykorzystująca rozproszone światło LED.
• CENTRALA STERUJĄCA umieszczona w łatwo dostępnym miejscu skraca czas instalacji.
• SAMOKODOWANIE pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem.
• OKRĄGŁE RAMIĘ zmniejszające opory powietrza.
• ENKODER do elektronicznej kontroli ruchu ramienia.
• SPRĘŻYNA O RÓŻNEJ GRUBOŚCI do precyzyjnego wyważenia ramienia.

CAME GARD 8
FAAC B680

FAAC B680

• Technologia hybrydowa: hydraulika + silnik bezszczotkowy
• Szlaban z "wieczną" sprężyną: ponad 2 miliony cykli pracy ciągłej bez specjalnej konserwacji
• Wyjątkowa konstrukcja: tylko jeden model szlabanu i dwie sprężyny do ramion dzielonych o długości od 2 do 8 m, wersja prawa lub lewa oraz różne prędkości
• Zdejmowalna obudowa dostępna w 4 kolorach lub wersji nierdzewnej (INOX)
• Duża prędkość otwarcia (dobierana elektronicznie): od 1,5 sekund w przypadku  przejść 2 m do 6 sekund w przypadku przejść do 8 m
• Łatwo programowalna i technologicznie zaawansowana centrala sterująca wbudowany kodek (z biegiem wstecznym po wykryciu przeszkody), dwa wbudowane czujniki pętlowe, logika Master/Slave i zarządzanie (szlabany przeciwległe)
• Zintegrowane oświetlenie LED oraz oświetlenie LED do ramienia (akcesoria)
• Kompatybilny z płytą montażową 620 i 640 (Retrofit)

Szlaban S-BAR

Szlaban elektromechaniczny S-BAR do obiektów prywatnych, publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 4 metrów przeznaczony do pracy intensywnej. Solidna, stalowa konstrukcja oraz nowe, wytrzymałe sprężyny gwarantują nawet milion cykli pracy. Ramiona zostały zaprojektowane w eliptycznym kształcie, dzięki czemu są one odporne na silny wiatr.

Silnik 24V z enkoderem posiada 300 W mocy i moment obrotowy na poziomie 100 Nm. Wbudowana centrala sterująca XBA20 wykorzystuje technologię BLUEBUS, dzięki czemu instalacja przebiega sprawnie oraz bez większych problemów technicznych. Nie ma również kłopotów z podłączeniem dodatkowych akcesoriów. Ze względu na wydzielone strefy w obudowie, działania związane z mechaniką oraz elektroniką można prowadzić oddzielnie z zachowaniem maksymalnym standardów bezpieczeństwa.

Szlaban S-BAR
MAXIMA ULTRA 36

MAXIMA ULTRA 36

Oferta profesjonalnych elektromechanicznych szlabanów na 230 V z falownikiem i asynchronicznym silnikiem trójfazowym do pracy bardzo intensywnej. Możliwość zarządzania od 2 do 6-metrowych pasażów z w pełni wyposażonym w akcesoria ramieniem w jednym modelu. Głowica ze światłami RGB (opcja) służąca jako sygnalizacja świetlna, wskazująca dostępność miejsc parkingowych i do samodzielnej diagnozy.

W naszej ofercie znajdziesz produkty następujących firm

CAME
FAAC
BFT
NICE
MARANTEC

Szukasz szlabanu do swojej bramy?

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą w celu przygotowania najlepszej oferty która spełni Twoje wymagania i oczekiwania.

Proszę wybrać lub wpisać wartość

Kontakt

"DAMEL" Sebastian Kowalczyk
05-410 Józefów
ul. Sienkiewicza 18
NIP 532-169-56-98 , REGON 369321600

tel: +48 501 755 633
email: kontakt@bramy-napedy.com.pl

Projekt i wdrożenie al-tair.pl