Nasze usługi

Zajmujemy się obsługą zarówno osób prywatnych jak i firm czy wspólnot mieszkaniowych. Specjalizujemy się w montażu bram segmentowych, rolet zewnętrznych, szlabanów, automatyki do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych. Świadczymy usługi w zakresie stałej opieki konserwacyjnej wspólnot mieszkaniowcych w zakresie opieki nad bramami wjazdowymi, automatyką bramową, szlabanami, bramami i automatyką do bram wjazdowych podziemnych.

Personel

Dysponujemy wykwalifikowanym personelem montażowym z wieloletnim doświadczeniem, posiadającym wymagane certyfikaty autoryzowanego serwisu i montażu oferrowanych przez nas produktów.

Produkty

Oferujemy szeroki asortyment produktów spełniających nawet najbardziej nietypowe rozwiązania spotykane w projektach architektonicznych.

Nasi klienci

Zajmujemy się obsługą odbiorców indywidualnych oraz klientów instytucjonalnych w zakresie dostawy, montażu i serwisu bram garażowych, przemysłowych, wjazdowych oraz automatyki do bram, szlabanów oraz żaluzji fasadowych.

Doświadczenie

Posiadamy status APS (Autoryzowany Punkt Serwisowy) większości współpracujacych z nami firm.
Status ten przyznawany jest tylko tym firmom, które wykazują się dużą sprzedażą oraz szczególną dbałością o klienta i wykonywaną usługę.

Usługi dla osób prywatnych

Serwis bram przesuwnych
Serwis bram garażowych
Przeglądy automatyki
Piloty, fotokomórki, lampy
Szybki i sprawny serwis
Części zamienne do bram
Stałe cykliczne przeglądy
Domofony, rolety
Usługi dla osób prywatnych

Jeżeli posiadasz bramę segmentową, garażową lub bramę wjazdową i potrzebujesz pomocy w zakresie naprawy, serwisu lub planujesz dopiero inwestycję - skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie przywrócić do działania każdą bramę, napęd lub doczytać pilota do automatyki.
Na etapie inwestycji warto wcześniej się skontaktować z nami, aby ustalić wykonanie i zakres prac związanych z zakupem bram, rolet czy też automatyki. Dzięki temu unikniesz pomyłek i czasami kosztownych przeróbek, np. ułożenie niezbędnej instalacji elektrycznej do automatyki bramowej przed położeniem kostki brukowej na wjeździe na posesję, lub optymalne rozłożenie instalacji pod rolety okienne przed położeniem tynków wewnętrznych.

Serwis bram przesuwnych
Serwis bram garażowych
Przeglądy automatyki
Piloty, fotokomórki, lampy
Szybki i sprawny serwis
Części zamienne do bram
Stałe cykliczne przeglądy
Domofony, rolety

Usługi dla firm i wspólnot mieszkaniowych

Jeżeli masz firmę lub zarządzasz wspólnotą mieszkaniową oraz na terenie jest brama segmentowa, garażowe zbiorcze lub szlabany i potrzebujesz pomocy w zakresie naprawy, serwisu, konserwacji lub stałej opieki serwisowej - skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie zapewnić poprawne działanie każdą bramy,, napędu lub szlabanu.
Na etapie inwestycji warto wcześniej się skontaktować z nami, aby ustalić wykonanie i zakres prac związanych z zakupem bram, rolet czy też automatyki i szlabanów wjazdowych. Dzięki temu unikniesz pomyłek i czasami kosztownych przeróbek, np. ułożenie niezbędnej instalacji elektrycznej do automatyki bramowej przed położeniem kostki brukowej na wjeździe do firmy czy wspólnoty mieszkaniowej.

Usługi dla firm i wspólnot mieszkaniowych

Jeżeli masz problem z funkcjonowaniem bramy, napędu, szlabanu lub innej automatyki bramowej
skontaktuj się nami poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń

tel.: 501 755 633

Proszę wybrać lub wpisać wartość

Kontakt

"DAMEL" Sebastian Kowalczyk
05-410 Józefów
ul. Sienkiewicza 18
NIP 532-169-56-98 , REGON 369321600

tel: +48 501 755 633
email: kontakt@bramy-napedy.com.pl

Projekt i wdrożenie al-tair.pl