Bramy skrzydłowe GROS

Zapoznaj się z proponowanymi rozwiązaniami w zakresie bram skrzydłowych firmy GROS

GROS

Brama garażowa dwuskrzydłowa PRESTO

Potrzebujesz niezwykle wytrzymałej i estetycznej bramy garażowej, ale warunki techniczne uniemożliwiają Ci zamontowanie modelu segmentowego lub rolowanego? Brama garażowa dwuskrzydłowa PRESTO marki Gros rozwiąże ten problem. To znany od wielu lat, sprawdzony i niezawodny model w bardzo nowoczesnym designie. Świetnie sprawdzi się w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących czy pomieszczeniach gospodarczych.

Brama garażowa dwuskrzydłowa UNICO

Wyjątkowa wytrzymałość, doskonały wygląd i rozwiązania gwarantujące satysfakcję z użytkowania to cechy bramy garażowej dwuskrzydłowej UNICO. Model ten idealne sprawdza się we wszelkiego rodzaju budynkach mieszkalnych czy garażach wolnostojących, w których nie ma możliwości montażu bramy rolowanej lub segmentowej. Brama dwuskrzydłowa zachwyci nie tylko sprawdzoną funkcjonalnością, ale i estetyką, dzięki której łatwo dopasujemy ją do architektury budynku.

Dopasowanie

Brama produkowana pod indywidualny wymiar i preferencje. Łatwo dopasować ją do architektury budynku. Do wyboru gama ponad 200 kolorów, jak i oklein drewnopodobnych. Wiele przetłoczeń i struktur. Brama montowana w otworze za pomocą otworów w ramie lub kotew.

Wytrzymałość

Bardzo solidna konstrukcja bramy zbudowana jest z profili stalowych, ciepłych (ocynkowanych) o grubości ścianki od 1,5 mm do 2 mm. Profile są trzykomorowe i posiadają przegrodę termiczną (w kształcie sinusoidy) wykonaną ze stali nierdzewnej. Profile lakierowane są na dowolny kolor z palety RAL metodą proszkową. Standardowo wyposażone w próg wykonany z tworzywa. Skrzydła bramy wypełnione panelem segmentowym o grubości 40 mm. Wysokiej klasy materiały i doskonałe wykonanie sprawiają, że produkt ten będzie służył przez lata.

Udogodnienie

Model dwuskrzydłowy może być otwierany ręcznie (w standardowym wyposażeniu posiada zamek, klamkę, kantrygiel oraz stopki), jak i automatycznie, chroniąc użytkownika przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, np. deszczem czy śniegiem. Brama jest otwierana automatycznie za pomocą ramion przymocowanych do skrzydeł obsługiwanych poprzez napęd zamontowany w garażu pod sufitem.

Potrzebujesz pomocy w doborze?

Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą w celu przygotowania najlepszej oferty która spełni Twoje wymagania i oczekiwania.

Proszę wybrać lub wpisać wartość

Kontakt

"DAMEL" Sebastian Kowalczyk
05-410 Józefów
ul. Sienkiewicza 18
NIP 532-169-56-98 , REGON 369321600

tel: +48 501 755 633
email: kontakt@bramy-napedy.com.pl

Projekt i wdrożenie al-tair.pl